Nëse në listën e preferuar të qyteteve të Europës … Pushime … Facebook. Berlin +49 (0)30 56 82 14 79. Stuttgart +49 (0)711 87 03 06 90. Ne kete seksion ju mundet te gjeni OFERTEN e DITES e cila me nje klikim ju … 35-37. Përfshihen fluturimi me avinon charter, transferta, dhe akomodimi në hotel € 0Kërkoni Preventiv.. Hannover +49 (0)511 336 29 09. Zürich +41 (0)44 315 59 59 . Pranoj dhe autorizoj marrjen e informatave me e-mail nga Pushime.com . Agjensi Udhetimi & Turistike. Pushime në Antalya 2020 – Pushime në Turqi All Inclusive. Eurokoha, Baselerstr. 05/14/2020 12:40 nga: A. R. Turqia sapo ka arritur një sukses të vogël në luftën kundër pandemisë. Regjistrohu në newsletter për oferta nga Pushime.com Informohuni për udhëtime, oferta dhe bonuset më të mira. 25/06/2019 | 13:18; Kur përzgjedhni hotelin për pushime verore, ka një mori pyetjesh që ju vijnë në mend t’i bëni para se të vendosni se ku të shkoni, transmeton Gazeta Metro. Oferta per Stamboll 199 Euro. Hannover +49 (0)511 336 29 09. 169 € Oferte Per Stamboll – Cdo dite dhe … 16.10.2020. Xing. Ballina; Ofertat; Magazina; Kontakt; Pushime. Pushime në Turqi - 7 netë, All Inclusive prej 299 €. Zgjidhni nga paketa turistike Antalya qëndrimin që ju përshtatet. E keni menduar ku do ti kaloni pushimet? München +49 (0)89 13 92 79 180. Pushime ne Stamboll – 3 Dite 179 Euro . 16,000+ Kliente … Details. Baseler Str. Pra, ju nese do mberrini heret ne hotel, nuk e merrni dot dhomen deri ne oren 14:00. Dergoni kerkesen tuaj ne Facebook, Instagram ose e-mail: [email protected]. VJESHTE NE STAMBOLL. Eurokoha (@eurokoha) download instagram stories highlights ... img & tourism company out based 35Str. Eurokoha, frankfurt, germany. Fluturim direkt nga Prishtina drejt Zürich, për datën 10 Prill. VJESHTE NE STAMBOLL. Stuttgart +49 711 videos. Jemi profesioniste dhe ju asistojme qe nga momenti i perzgjedhjes se hoteleve deri ne perfundimin e pushimeve tuaja. Frankfurt +49 (0)69 25 66 760 . Rezervoni pushimet tuaja verore në hotelet më të bukura të Turqisë! Pushime ne Bodrum Ultra All Inclusive 2021 , Oferta per Paketa Turistike dhe Hotele ne Bodrum, Udhetime ne Bodrum me Hima Travel Hotele 5 Yje 00355 069-70-21-103 kontakt@himatravel.com Për më shumë informata na kontaktoni në 038 235 235 ose ne zyrat tona te Qafa, te Hoteli Grand dhe Swiss Diamond. Hamburg +49 (0)40 30 39 47 58. schweiz. Pushime ne Turqi. 10 vite eksperience ne fushen e udhetimeve, 25 Agjent gati tju sherbejne per kerkesat tuaja. Oferte Hotel ne Zakynthos. Zgjedh ate qe ju pelqen juve dhe rezervorvoni e kaloni pushime te paharrueshme! Ministrat e Turizmit të BE nuk kanë ndonjë plan kohor për rigjallërimin e udhëtimit. 60329 Frankfurt/M. Kliko këtu për më shumë info. 29 prill 2020 - 12:01; Kur dhe si do të hapen kufijtë për qarkullimin e udhëtarëve këtë nuk mund ta thotë kush me përgjegjësi tani, thotë sekretari i shtetit në Ministrinë Federale të Ekonomisë në Gjermani, Thomas Bareiß, përgjegjës edhe për turizmin. Maska e flokeve : “Ice Cream KroMask Rosso Ciliegia (cherry red)” Me vendosjen e standardeve të larta të sigurisë synohet të joshen turistët. Shkalla e shfrytëzimit të dhomave të hoteleve në Turqi që i kanë hapur dyert për turistët pasi janë pajisur me certifikatën e turizmit të sigurt gjatë procesit të koronavirusit të ri (Covid-19) është rritur gati në 80 për qind. Eurokoha Reisen GmbH. Eurokoha airlines is airline an basedon. Lamtumirë pushime verore 2020? 12/12/2020. Zürich +41 (0)44 315 59 59 . Twitter . 06/Dec/2020. @eurokoha 711. Vizion Plus TV 179,220 views Kalemi Travel & Tours. Oferta Turistike Udhetime Pushime Plazh Bileta Hotele Ski. Jemi profesioniste dhe ju asistojme qe nga momenti i perzgjedhjes se hoteleve deri ne perfundimin e pushimeve tuaja. Eurokoha airlines is airline an basedon. Gjithashtu, diten qe largoheni, dhomen e lironi ne oren 12:00 ne dreke te dites qe do largoheni dhe do qendroni ne ambjetet e hotelit deri ne mbremje qe vjen ju merr shoqeruesi. Kodra e Diellit – Shkup – Tetove, 2 dite, €55, Udhëtim ne Stamboll & Cappadocia, 6, 12 Mars, 4 dite, €319, Udhetim ne Korçë-Drilon- Voskopojë , 2 ditë 3900 Lek, Udhëtim në Valbonë, 2 ditë, All Inclusive 6900 Lek, Paketa per Ndeshje Football-i & Evente Sportive, Budapest, 4 dite, 69€. Twitter. ᐅ Öffnungszeiten „Eurokoha Reisen GmbH“ | Baseler Str. Pasi te zgjidhni hotelin, kontaktoni me agjentet tane per cmimin ne datat qe ju deshironi.Hotelet jane te ndara sipas kategorive perkatese, ekonomike, mesatere dhe luxoze. Pushime Verore ne Turqi Cmimet me te mira per resortet All Inclusive ne Antalia - Belek - Kemer - Lara. Eurokoha' prezantoi ofertën turistike për vitin 2019 ... img. Per here te pare kete vite ju mundesohet qe pushimin tuaj ta beni edhe me ekonomik me opcionin 6 nete/7 dite pra arritje dhe akomodimi behete njejte si gjithmone arrini ne hotel dhe pas drekes ne ora 14:00 dhomat jane gati, ndryshimi opcional vie ne diten e fundit pra ne opcionin 6 nete/7 dite ju e lironi dhomen diten e fundit ne ora 12:00 (para dite) dhe ju bie qe te jeni ne ambientet e hotelit deri ne ora 00:00 kur edhe vie transferi per ne Aeroport. Viti i ri ne Bianca Resort 5* Kolashin. Lamtumirë pushime verore 2020? CH-Zürich 8002. # eurokoha # kosovaairlines # summer2020 07/01/2021. Düsseldorf +49 (0)211 17 39 930. CRYSTAL SUNRISE QUEEN LUXURY RESORT & SPA 5*. 60329 Frankfurt/M. Ministrat e Turizmit të BE nuk kanë ndonjë plan kohor për rigjallërimin e udhëtimit. Vas Tour vendos ne dispozicionin tuaj te gjithe njohurite per sherbimin si dhe te gjithe agjentet profesionist te cilat kane marre eksperiencat live nga vendet dhe destinacionet qe Vas Tour ka ne dispozicion dhe ofron . Pushime në Turqi pavarësisht Covid-19? Berlin +49 (0)30 56 82 14 79. ️ Për rezervime vizitoni www.flyksa.com ose na kontaktoni: +383 (0)38 220 220 +49 (0)211 17 39 930 Eurokoha & Kosova Airlines . Cmimet me te mira ne … Zürich +41 (0)44 315 59 59 . Pushime pavarësisht COVID? Hannover +49 (0)511 336 29 09. Pushime në eurokoha fluturime per pristina font Antalya. Rezervoni pushimet tuaja verore në hotelet më të bukura të Turqisë! 60329 Frankfurt/M. # eurokoha # kosovaairlines # summer2020 Oferta per Pushime ne Turqi: Antalya - Gjej dhe Rezervo Hotelet me te mira dhe me te lira ne Antalya per vitin 2018, sipas vleresimit te klienteve paraprak. Gjithmone kerkojme te kemi pushime te paharrueshme dhe ato te jene brenda buxhetit qe ne kerkojme ! Düsseldorf +49 (0)211 17 39 930. Kalemi Travel & Tours. Philippines (Manila + Palawan) 8 dite, duke filluar nga 1450 eur! Cilin shtet ta zgjedhni, në çfarë hoteli të shkoni, a është afër aeroporti, sa kushton? Ashtu sikurse edhe viteve të kaluara, sezonin e ka nisur me çmime promovuese dhe me oferta të shumëllojshme. 06. Beethovenstrasse 49. Twitter. 29/04/2020, 16:55 29/04/2020. Facebook. Pushime ne Antalya 329€ All inclusive. Dega e turizmit dhe udhëtimeve është një ndër më fitimprurëset në Turqi. Frankfurt +49 (0)69 25 66 760 . 35-37, Frankfurt (2020) img . INFORMACION I RENDESISHEM: Të nderuar klientë, nëse jeni të pajisur dhe shfrytëzoni Pasaportën e Republikës së Shqipërisë për udhëtimin tuaj në Antalia, Turqi, kete sezon, dokumenti juaj i udhëtimit duhet të ketë vlefshmëri të paktën 3 (tre) muaj nga data e kthimit.Shteti Turk, per te gjithe turistet, aplikon TAKSEN E TURISTIT qe duhet ta paguani direkt ne hotel dhe eshte 1% e shumes totale e vleres se hotelit. Ofertat me te fundit, paketa turistike, ture, Turqi, Egjipt, Paris, Londer, Kroaci, Mal I Zi destinacionet e enderrave tuaja behen realit. Ankaraja do sa më shpejt të hapë sezonin turistik. 6 gjëra që duhet të dish e të shohësh në 48 orë vizitë! KUJDES: Dhoma ne hotel merret ne oren 14:00 te dites qe mberrini, dhe dorezohet ne oren 12:00 ne dreke. Pushime ne Bodrum Ultra All Inclusive 2021 , Oferta per Paketa Turistike dhe Hotele ne Bodrum, Udhetime ne Bodrum me Hima Travel Hotele 5 Yje 00355 069-70-21-103 kontakt@himatravel.com 12/12/2020. Ja kur lejohen fluturimet ndërkombëtare! 12/12/2020. Pushime në Antalya, Turqi. tweet Turqia sapo ka arritur një sukses të vogël në luftën kundër pandemisë. Shkoi me pushime në Turqi, modelja dhunohet barbarisht nga rojet . Ne ju preferojme qe pushimin ta beni ashtu siq e keni bere gjithmone 7 nete pra ju jeni klient i rregullt i hotelit dhe jeni ne dhome deri ne kohen kur vie transferi per ne aeroport. Pranoj dhe autorizoj marrjen e informatave me e-mail nga Pushime.com . Per te gjithe ju nje mundesi e re turizmi.ikub.al. Si do të pushojnë europianët këtë vit? Pushime ne Antalya, Turqi duke filluar nga 449 Euro. Më shumë informacion mund të gjeni në sqarimet për politikën tonë të privatësisë (dhe te settings). Stil, Të fundit. May 14, 2020 | 8:58 SHPËRNDAJE. 29/04/2020. Informacion i rëndësishëm në lidhje me vlefshmërinë e pasaportës për udhëtimin në Turqi. Por nëse do të ketë pushime pas pandemisë, ato do të kalohen në rajonet e afërta. Për më shumë informata na kontaktoni në 038 235 235 ose ne zyrat tona te Qafa, te Hoteli Grand dhe Swiss Diamond. 14/05/2020 13:09 . Sipas deshires, me kosto shtese, mund ta mbani dhomen per check out te vone, deri ne oren 18:00 ose mund ta merrni naten e plote qe ta keni dhomen deri ne mbremje te dites qe largoheni.Kontaktoni me agjentet tane dhe sigurohuni per oraret e avionit para se te beni rezervimin per Antalya! Por nëse do të ketë pushime pas pandemisë, ato do të kalohen në rajonet e afërta.  Rezervo tani duke paguar vetem 25% te vleres – pjesen tjeter me kiste pa pagese shtese deri ne kohen e udhetimit,  Rezervimin mund ta ndryshoni ose anuloni pa penallti deri ne 3 jave para nisjes, ⋙ Të Përfshira:✔ Kthimi direkt – Turkish Airlines ✔ Bileta e Avionit : Prishtinë – Antalya – Prishtinë✔ Transferi : Aeroport – Hotel – Aeroport✔ Akomodimi: 6 netë – 7 ditë✔ Shërbimi sipas Konceptit ultra AIl Inclusive✔ Asistence 24/7 gjatë gjithë kohës✔ Të gjitha taksat, ℹ️ Taksat e Aeroportit 40 Euro nuk jane te perfshira ne cmim,  Bone Share dhe fito Falas – Sigurim Shendetesor, Për rezervime kontakto:☎ 038 754 754☎ 049 754 754☎ +383 49 754 754 (viber), Click to share on Twitter (Opens in new window), Click to share on Facebook (Opens in new window), 169 € Oferte Per Stamboll – Cdo dite dhe Vikend, Super Oferta per Stamboll gjate HalloWeek, Oferta Per Stamboll 179 € – Cdo dite dhe Vikend, Pushime ne Antalya, Turqi duke filluar nga 449 Euro, Oferte per Stamboll – 3 Dite per 179 Euro, Vera ne Antalya Vazhdon deri me 29 Shtator. ✿ HOTELE TE SUGJERUAR NE ANTALYA (Klikoni ne emrin e hotelit per foto dhe informacion. Me vendosjen e standardeve të larta të sigurisë synohet të joshen turistët, thote DW. Baseler Str. Vas Tour mendon per pushimet tuaja. Banka Evropiane për Rindërtim dhe Zhvillim (BERZH), ashtu si vitin e kaluar, do të vazhdojë investimet në Turqi.Në deklaratën e bërë nga BERZH bëhet e ditur se në vitin 2019 në Turqi janë investuar 1 miliardë dollarë në 35 projekte kurse në vitin 2020, me rritjen ekonomike, synohet të rritet edhe më shumë investimi. Eurokoha' prezantoi … 149€ – Stamboll Super Oferte. Kompania e njohur “Eurokoha” ka prezantuar të martën në Prishtinë ofertat turistike për bregdetin turk për vitin 2019.